شرایط ثبت فروشگاه و محصول
آگهی‌دهندگان با ثبت فروشگاه خود در مرکز خرید تأیید می‌کنند که آگهی و فروشگاه ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند. در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند تأیید فروشگاه و انتشار آگهی‌ها، مرکزخرید ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.
این موارد ممنوع است:
مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،ناقض حریم شخصی افراد، هر گونه توهین به ادیان ، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی،هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد، ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد، وجود جملات نادرست از نظر املائی و یا وارد کردن اشتباه صنف به ویژه صنف داروخانه
هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و مرکزخرید در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
شرایط مشاهده فروشگاه ها و برنده
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرکز خرید اقدام کند. همچنین از آنجا که مرکز خرید یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان
هرگونه استفاده از مرکزخرید به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. مرکزخرید هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از محصولات و فروشگاههای منتشر شده‌ٔ مرکزخرید استفاده می‌کنند
تلاش مرکزخرید ، نشر آگهی‌ فروشگاهها و کارخانه ها و مراکز پخش با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را در بخش خرده فروشی تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال این آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و مرکزخرید هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد. مرکزخرید هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی بخش خرده فروشی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ خرده فروش مرکزخرید در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود نیستند و هر تغییری باید به تایید مرکزخرید برسد، بنابراین ، کاربران اگر چیزی خلاف قوانین ثبت نمایند آگهی مورد نظر لغو خواهد شد مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به مرکزخرید ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر وپخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است. مرکزخرید مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به مرکزخرید که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و مرکزخرید مسئولیتی در قبال آنها ندارد.آگهی‌ها و فروشگاه های مرکزخرید با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از مرکزخرید حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به مرکزخرید را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.
امن خرید کنید
از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها وجود داشته باشد.
هرگز پیش از دریافت کالا از خرده فروشان هزینه‌ای پرداخت نکنید.اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.
در بخش نمایندگی تا آنجا که میتوانید از پرداخت آنلاین بپرهیزید زیرا ممکن است بخواهید فاکتور را لغو نمایید در این صورت چند روز طول میکشد تا پولتان پس داده شود لذا بهتر است که پرداخت حضوری و در محل هنگام گرفتن کالا باشد.
در بخش خرده فروشی بیشتر احتیاط کنید وقتی قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد
به خاطر داشته باشید
در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.